Ігровий набір "База: Щенячий патруль" включає 6 героїв та 6 інерційних машинок. У комплекті: Роккі, Маршал, Гончик, Зума, Кріпач і Скай. Фігурки можна виймати з машинок та грати окремо. У фігурок рухлива голова. Розмір бази – 20 см. Відмінний вибір для любителів пригод із відважними цуценятами!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 9 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Отличное |
| Цвет | Разные цвета |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Ігровий набір |
| Возраст | От 3-х лет |
| Габарити: висота | 9 |
| Габарити: довжина | 36.5 |
| Габарити: ширина | 23 |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 36.5 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Игровой набор с фигурками |
| Ширина | 23 см |
Информация для заказа
- Цена: 978 ₴

