
Дерев’яний дитячий пазл 4в1 "Транспорт" Puz-14785, 80 елементів Q-STORE -shopping-without-problems-
394 ₴
- Готово к отправке
- Код: Puz-14785
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дерев'яна розвиваюча іграшка у вигляді пазла "Транспорт 4в1" стане захоплюючим подарунком для вашої дитини. До комплекту входить дерев'яна коробка з засувною кришкою та 4 пазли з зображеннями машин - легкової, самоскида, автобуса та поліцейської. Виготовлена з екологічної щільної пресованої деревноволокнистої плити без будь-яких шкідливих домішок. Зображення нанесені безпечними фарбами та стійкі до стирання. Еко-пазл дозволяє розвивати дрібну моторику, уважність, пам'ять.
До кожного пазла входить 20 дрібних елементів. Зображення яскраві, а на коробці є підказка до складання. Грайте разом з вашим малюком чи дозвольте йому займатися самостійно або з друзями.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PuzzleOk |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры | |
| Длина | 24 см |
| Ширина | 16 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Пазли |
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 5 мм |
| Габарити: висота | 5 |
| Габарити: довжина | 24 |
| Габарити: ширина | 16 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | нове |
Информация для заказа
- Цена: 394 ₴


