
Дерев'яний магнітний пазл "Тваринки" Puz-22930, 35 елементів Q-STORE -shopping-without-problems-
361 ₴
- Готово к отправке
- Код: Puz-22930
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дерев'яний магнітний пазл "Тваринки" – захоплююча гра для малюків, яка допоможе розвивати дрібну моторику, логічне мислення та уяву. Яскраві дерев'яні елементи на магнітах легко з'єднуються між собою, дозволяючи дитині створювати різні машини і весело проводити час.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PuzzleOk |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры | |
| Длина | 13.5 см |
| Ширина | 12 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | магнітні пазли |
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 6.5 мм |
| Габарити: висота | 6.5 |
| Габарити: довжина | 13.5 |
| Габарити: ширина | 12 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | нове |
| Тип | Магнітні |
Информация для заказа
- Цена: 361 ₴


