
Дерев'яна головоломка "Дикі тварини" Puz-44657, 40 елементів Q-STORE -shopping-without-problems-
320 ₴
- Готово к отправке
- Код: Puz-44657
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дерев'яна розвиваюча іграшка "Дикі тварини" з зображеннями різноманітних диких звірів рекомендується для діток у віці від 3 років. Головоломка виготовлена з натурального та безпечного матеріалу - тонкої деревноволокнистої плити, пресованої без додавання шкідливих домішок, стійка до стирання та безпечна для здоров'я малюків. Гра передбачає складання зображень диких звірів з елементів, пластинки поєднуються за принципом пазла. Сприяє розвитку дрібної моторики. Привабливі картинки на блакитному фоні зацікавлять малюка. До комплекту входять 40 пластин та коробка для їх зберігання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PuzzleOk |
| Страна производитель | Украина |
| Возраст | От 4-х лет |
| Материал | Дерево |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры | |
| Высота | 4.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Розвиваючі |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Габарити: висота | 4.8 |
| Габарити: довжина | 23.4 |
| Габарити: ширина | 9.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 23.4 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Состояние | нове |
| Тип | Головоломки |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 9.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 320 ₴





