
Набір для творчості "Резиночки для плетіння" 16301 з інструментом 36х28.2х6 Q-STORE -shopping-without-problems-
336 ₴
- Готово к отправке
- Код: 16301
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Яскраві кольори гумок і простота у використанні надихають створення великої кількості незвичайних дизайнів, розвиток дрібної моторики, уяви і креативності. Набір підходить для дітей та дорослих, а завдяки якісному матеріалу ваші вироби будуть тішити довгий час. Це ідеальний подарунок для любителів рукоділля.
Зробіть перший крок до створення стильних аксесуарів та відчуйте себе справжнім дизайнером із набором «Гумовики для плетіння»!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Разные цвета |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Набір для творчості |
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 6 мм |
| Габарити: висота | 6 |
| Габарити: довжина | 36 |
| Габарити: ширина | 28.2 |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 36 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | Комбинированный |
| Состояние | нове |
| Тип | Набір для творчості |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 28.2 см |
Информация для заказа
- Цена: 336 ₴

