
Набір для творчості "Бісер" 1199-87 намистини, гумка, пластикова коробка Q-STORE -shopping-without-problems-
299 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1199-87
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Створіть свої власні прикраси з бісеру, які додадуть цікавинки у кожен образ!
Цей набір включає все необхідне маленьким майстриням для створення їхнього першого шедевру, тому цей він чудово підійде для початківців, але й досвідчені майстри плетіння з бісеру будуть вражені якістю та різномаїттям матеріалів у наборі. Бісер розсортовано за кольорами у зручному прозорому органайзері, який буде не тільки зручно брати з собою, але і зручно зберігати завдяки його компактному формату.
Особливості:
- розміри боксу: 19х13х2 см;
- до набору включено бісер різних кольорів та форм;
- у комплект входить ліска для плетіння;
- набір знаходить у зручному пластиковому органайзері;
- відмінно підійде для розвитку креативності та творчого бачення;
- чудово розвиває дрібну моторику ручок.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Длина | 19 см |
| Пол | Для девочек |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 13.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Аксесуари |
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 1.8 мм |
| Габарити: висота | 1.8 |
| Габарити: довжина | 19 |
| Габарити: ширина | 13.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | Комбинированный |
| Состояние | нове |
| Тип | Бисер |
| Упаковка | Пластиковая коробка |
Информация для заказа
- Цена: 299 ₴
