Представляємо вам унікальний дерев'яний сувенірний ніж без заточення. Найпопулярніший ніж "Метелик Ripple" відмінно деталізований, він має натуральний вигляд. Ніж міцний, якісний. Служити буде довго. Не має заточування, гострі частини закруглені і зашліфовані, повністю безпечний для дітей. Стане чудовим доповненням до вашої колекції або чудовим подарунком для любителя ножів та рукоділля. Матеріал: зроблений з першокласної березової фанери різних відтінків, пофарбований акриловими фарбами та вкритий акриловим лаком (що не мають токсичних речовин).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сувенир-Декор |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Дитяча зброя |
| Возраст | От 6-ти лет |
| Габарити: висота | 1 |
| Габарити: довжина | 29 |
| Габарити: ширина | 7.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 29 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Пол | Для мальчиков |
| Состояние | нове |
| Тип | Дерев'яний |
| Ширина | 7.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 204 ₴

