
Настільна гра "Квест кімната" FGS69 від 3 до 5 гравців, аксесуари, світло та звук Q-STORE -shopping-without-problems-
1 699 ₴
- Готово к отправке
- Код: FGS69
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Що якщо запропонуємо вам відвідати квест-кімнату, не підіймаючись з власного дивану? Як і в справжньому квесті, у вас буде лише година, щоб знайти вирішення. Вас чекають коди, дзеркальна та дешифрувальна карти, масонські шифри, квадрат Полібія та ціла купа різноманітних загадок, які ускладнюються у кожному наступному сценарії.
В комплекті їх чотири:
Підвал (навчальна гра),
Втеча з в'язниці,
Вірус,
Ядерна загроза.
Ми рекомендуємо гру «Квест-кімната» як відмінний спосіб згуртувати компанію чи сім'ю навколо антуражного головоламу. Якщо ж ви полюбляєте детективні розслідування з підозрюваними, зачіпками та доказами, то зверніть увагу на ігрову систему «Детектив. Сучасне розслідування».
Гра починається...
зі Вступного конверту з записками, мапами та різноманітними шифрами. Головною родзинкою гри є хронодекодер на батарейках, який і вестиме відлік дорогоцінного часу, розшифровувати підказки, а також сигналізуватиме звуками про помилку чи успіх. Рухаючись за відгадками, ваша команда підбиратимете правильні ключі до хронодекодера, щоб врешті знайти вірну комбінацію.
Для початку достатньо відкрити перший конверт обраного сценарію, пересвідчитися, що всі компоненти наявні, та натиснути «Старт» на хронодекодері. Для гри також знадобляться 3 батарейки AA.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 16 лет |
| Предназначение | Для компании |
| Цвет | Разные цвета |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Інтелектуальні ігри |
| Возраст | Від 16-ти років |
| Время игры | від 45 хв. |
| Высота | 11.5 мм |
| Габарити: висота | 11.5 |
| Габарити: довжина | 26.5 |
| Габарити: ширина | 26.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 26.5 см |
| Жанр | Логічні |
| Живлення іграшки | 3 батарейки типу АА (у комплект не входять) |
| Количество игроков | 3-5 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Материал | Комбинированный |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | нове |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 26.5 см |
| Языки | Українська |
Информация для заказа
- Цена: 1 699 ₴


