
Дерев'яна іграшка-шнурівка "Оленятко" (ПСД278) PSD278, 24 деталі 20 завдань Q-STORE -shopping-without-problems-
342 ₴
- Готово к отправке
- Код: PSD278
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дрібна моторика рук відіграє важливу роль у розвитку мовлення та мозку дитини.
Але проблема сучасності - все частіше діагностування моторного відставання дітей – вже практично ніхто не перебирає крупу, малюки рідше пораються в землі. Як наслідок – гірше розвивається дрібна моторика, а отже, і мова. Тому важливо мати іграшки, в яких активно працюють пальчики. ШНУРІВКА якнайкраще підходять для цього.
Користь ігри -шнурівки:
розвивається дрібна моторика, посидючість;
розвивавається окомір;
розвивається точність та акуратність рухів, адже потрібно точно потрапляти кінчиком шнурка в отвір;
розвивається мовлення дитини, логічне мислення, фантазія, увага.
Шнурівка є екологічною, надійною та дуже цінною іграшкою для розвитку дітей, підходить для різної вікової категорії.
Дітям подобається гратися з мотузочками, нанизувати сніжинки, з’єднувати, створювати композиції, а миле та яскраве Оленя одразу приверне увагу дитини. Ця іграшка точно не набридне, адже є універсальною та багатофункціональною.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ubumblebees |
| Страна производитель | Украина |
| Возраст | От 2-х лет |
| Материал | Дерево |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Шнуровка |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры | |
| Высота | 1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Розвиваючі |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Габарити: висота | 1 |
| Габарити: довжина | 23 |
| Габарити: ширина | 22 |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 23 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Состояние | нове |
| Упаковка | Слюда |
| Ширина | 22 см |
Информация для заказа
- Цена: 342 ₴

