
Розвиваюча дитяча настільна гра "Шиворіт-навиворіт 2" MKZ0819 Q-STORE -shopping-without-problems-
250 ₴
- Готово к отправке
- Код: MKZ0819
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Нова гра в серії “Логіка малюкам”! Захоплива розвиваюча підходить для наймолодших. Учить співвідносити частину і ціле. Розвиває фантазію, пам’ять, логічне мислення, почуття гумору і, звичайно ж, дрібну моторику рук. Подарує вам і вашій дитині незабутні враження від гри. Комплектація: картки ігрові (90х45 мм) – 30 шт.; правила гри.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мастер |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Цвет | Разные цвета |
| Предназначение | Для детей |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Карточні ігри |
| Высота | 5.4 мм |
| Возраст | От 3-х лет |
| Время игры | від 15 хв. |
| Габарити: висота | 5.4 |
| Габарити: довжина | 22 |
| Габарити: ширина | 14 |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 22 см |
| Жанр | Логічні |
| Количество игроков | від 1 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Материал | картон |
| Пол | Унисекс |
| Тематика | Общее развитие |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 14 см |
| Языки | Українська |
Информация для заказа
- Цена: 250 ₴

