
Розвиваючий пазл-вкладиш "Ноїв ковчег" PSD275 з фоном Q-STORE -shopping-without-problems-
487 ₴
- Готово к отправке
- Код: PSD275
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Двошаровий пазл вкладка з дерева «НОЇВ КОВЧЕГ»
Познакомити вашу малечу з біблійною історією всесвітнього потопу та як Ной збудував ковчег, щоб врятувати тварин від негоди можна з нашим новим пазлом «Ковчег Ноя».
⁃ Розмір: 48 х 18 см.
⁃ 43 деталі
Дитяча розвиваюча гра цікава та продумана.
Складанка у формі корабля, де треба знайти пару кожній тварині.
Всі віконця та дверцята між собою відрізняються різними формами та фігурами, тож малечі доведеться підбирати куди які підходять.
Знайдіть кожній тваринці пару, знайдіть кожному своє місце у ковчегу та проговоріть з дитиною, що назви тварин можуть відрізнятися: вовк та вовчиця, півень та куриця, лось та лосиха.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ubumblebees |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры | |
| Длина | 47.2 см |
| Ширина | 17.9 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Пазли |
| Возраст | От 2-х лет |
| Высота | 1 мм |
| Габарити: висота | 1 |
| Габарити: довжина | 47.2 |
| Габарити: ширина | 17.9 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Пазл-вкладиш |
Информация для заказа
- Цена: 487 ₴






