
Конструктор дитячий "Автотрек” 70699, 73 деталі, рюкзак Q-STORE -shopping-without-problems-
602 ₴
- Готово к отправке
- Код: 70699
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Конструктор у рюкзаку "Автотрек".
Яскравий пластиковий конструктор із 73 деталей, з якого можна зібрати трек, трасу для машинок, які також йдуть у комплекті.
Збираючи конструктор, малюк освоює нові для себе навички, він вчиться мислити логічно.
Таке захоплююче, позитивне і творче заняття надовго займе увагу дитини.
Всі деталі конструктора виготовлені з якісного пластику, за ними легко доглядати та утримувати в чистоті.
Вік: 3+
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Юника |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Пользовательские характеристики | |
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 20 мм |
| Габарити: висота | 20 |
| Габарити: довжина | 30 |
| Габарити: ширина | 25 |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 30 см |
| Для кого | для маленьких |
| Количество деталей | 73 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Конструктор |
| Тип конструктора | блоковий |
| Упаковка | Рюкзак |
| Ширина | 25 см |
Информация для заказа
- Цена: 602 ₴
