
Конструктор дитячий "Автотрек” 70262, 73 деталі, паяний пакет Q-STORE -shopping-without-problems-
566 ₴
- Готово к отправке
- Код: 70262
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Конструктор "Автотрек" допоможе весело і захоплююче скоротати дозвілля.
У набір конструктора входить 73 деталі.
Така іграшка розвиває посидючість, дрібну моторику рук і пальців, а також логіку.
Конструктор виготовлений з пластику.
Підходить для дітей від 3 років.
Габарити 43х22х22 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Юника |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Разные цвета |
| Упаковка | |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Пользовательские характеристики | |
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 22 мм |
| Габарити: висота | 22 |
| Габарити: довжина | 43 |
| Габарити: ширина | 22 |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 43 см |
| Для кого | для маленьких |
| Количество деталей | 73 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Состояние | нове |
| Тип | Конструктор |
| Тип конструктора | блоковий |
| Ширина | 22 см |
Информация для заказа
- Цена: 566 ₴
