
Конструктор дитячий "Юні-Блок" 70132U 108 деталей, паяний пакет Q-STORE -shopping-without-problems-
715 ₴
- Готово к отправке
- Код: 70132U
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Конструктор «Юні-Блок», 108 елементів дозволить Вашій дитині створити ціле іграшкове місто з різноманітними будівлями, мостами, дорогами та машинами. Це заняття захопить його надовго, а ще допоможе розвинути логічне та абстрактне мислення, уяву та дрібну моторику рук. Варто зазначити, що деталі цього конструктора яскраві та великі, вони легко з'єднуються, тому ними легко зможуть користуватися навіть малюки. У наборі є не лише стандартні блоки, а й специфічні готові частини, які не потрібно складати. Необхідно застосувати фантазію і запастися терпінням, щоб побудувати містечко, але ця розвага не дозволить скучити ні маленькому будівельнику, ні його помічникам-батькам.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Юника |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Разные цвета |
| Упаковка | |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Пользовательские характеристики | |
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 20 мм |
| Габарити: висота | 20 |
| Габарити: довжина | 60 |
| Габарити: ширина | 20 |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 60 см |
| Для кого | для маленьких |
| Количество деталей | 108 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Состояние | нове |
| Тип | Конструктор |
| Тип конструктора | блоковий |
| Ширина | 20 см |
Информация для заказа
- Цена: 715 ₴
