
Конструктор дитячий "НІК-11" 70989, 547 деталей, паяний пакет Q-STORE -shopping-without-problems-
1 547 ₴
- Готово к отправке
- Код: 70989
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дитячий блочний конструктор Нік, виготовлений українською фабрикою Юніка, чудова іграшка-конструктор, що розвиває, призначена для маленьких дітей від 3 років. За допомогою дитячого конструктора Нік торгової марки "Юніка" дитина навчиться розпізнавати кольори, розміри, створювати свої конструкції (машини, мости, будинки, дороги). Гра сприятиме концентрації уваги, дрібної моторики, координації руху.
У наборі деталі з елементами кріплення для побудови різноманітних будівель і механізмів; з елементами доріг та моделей автомобілів.
Конструктор торгової марки "Юніка" виготовлений з екологічно чистої, міцної, якісної та безпечної пластмаси та упакований у пластиковий пакет.
Блоковий дитячий пластмасовий конструктор Нік фабрики "Юніка" сертифікований, відповідає вимогам санітарних норм та правил.
Деталі: 547шт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Юника |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Разные цвета |
| Упаковка | |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Пользовательские характеристики | |
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 27 мм |
| Габарити: висота | 27 |
| Габарити: довжина | 80 |
| Габарити: ширина | 27 |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 80 см |
| Для кого | для маленьких |
| Количество деталей | 547 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Состояние | нове |
| Тип | Конструктор |
| Тип конструктора | блоковий |
| Ширина | 27 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 547 ₴
