
Настільна економічна гра "Мегаполія" DTG6U українська мова, від 2 до 4 гравців Q-STORE -shopping-without-problems-
206 ₴
- Готово к отправке
- Код: DTG6U
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
У цій політико-економічній грі кожен може побувати лідером демократичної, комуністичної чи капіталістичної влади. Будь-який учасник має можливість, здійснивши політичний переворот змінити чи обрати напрямок економічного розвитку держави. Віртуально моделюючи у грі реальні відносини та залежність економіки від режиму влади, Ви розчинитеся в океані веселого азарту.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Danko Toys |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Монополия |
| Возрастная группа | От 10 лет |
| Цвет | Разные цвета |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 0.3 |
| Вес | 0.300 г |
| Возраст | От 10-ти лет |
| Время игры | від 30 хв. |
| Высота | 4.5 мм |
| Габарити: висота | 4.5 |
| Габарити: довжина | 38.6 |
| Габарити: ширина | 29 |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 38.6 см |
| Жанр | Економічні |
| Количество игроков | 2-4 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Материал | Комбинированный |
| Назначение | Для всієї родини |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | нове |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 29 см |
| Языки | Українська |
Информация для заказа
- Цена: 206 ₴


