
Набір для творчості "Creative clock: Потяг" СС-01-02 гліттер, годинниковий механізм Q-STORE -shopping-without-problems-
209 ₴
- Готово к отправке
- Код: СС-01-02
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набір для дитячої творчості "Годинник своїми руками" відкриє Вашим дітям прекрасний світ ззивання різних предметів повсякденного побуту. Цей годинник можна буде потім повісити в дитячій, а дитина буде рада і горда за те, що зміг зробити перші кроки за самостійною зміною інтер'єру в себе в кімнаті.
Крім того, під час роботи над годинником дітки зможуть розвивати свої творчі здібності та креативність. Адже робота має відразу в декількох напрямках: розфарбовування циферблата глітером за номерами, декорування стразами, прикраса циферблата об'ємними цифрами та в завершенні — збирання, настроювання та приєднання годинникового механізму.
Комплектація набору "Часи Потяг своїми руками":
картонна заготовка-форма, товщина 3 мм.
кварцовий годинниковий механізм
об'ємні цифри, 2 палети
набір страз
різнобарвний глітер, 9 пачок
Розмір коробки:
Довжина: 39,0 см
Ширина: 4,5 см
Висота: 29,0 см
Вікова група: 6+
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Danko Toys |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.2 г |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Длина | 39 см |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 29 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 0.2 |
| Вид | Набір для творчості |
| Возраст | От 6-ти лет |
| Высота | 4.5 мм |
| Габарити: висота | 4.5 |
| Габарити: довжина | 39 |
| Габарити: ширина | 29 |
| Гарантія | 14 днів |
| Живлення іграшки | 1 батарейка типу АА (в комплект не входить) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Материал | Комбинированный |
| Состояние | нове |
| Тип | Набір для творчості |
| Упаковка | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 209 ₴
