
Набір для творчості "Punch Needle: Каченя" PN-01-03 килимова вишивка Q-STORE -shopping-without-problems-
233 ₴
- Готово к отправке
- Код: PN-01-03
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
"Punch Needle" — це просмикування нитки або килимова вишивка. Для цієї вишивки використовують спеціальну голку, нитки муліне та полотно з нанесеним зі зворотного боку малюнком. Малюнок відповідно треба вишивати з вивороту.
Цей метод вишивки підходить абсолютно всім! Провівши трохи часу за новим і дивовижним заняттям, Ви створите справжній шедевр, яким можна прикрасити не тільки інтер'єр, але й особисті речі.
До набору "Коврова вишивка" входить:
спеціальний ручний ткацький верстат
багетна рамка (використовується як п'яльце)
ниткодівач
полотно з нанесеним малюнком
нитки мулине
інструкція "майстер-клас"
кнопки
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Danko Toys |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.1 г |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Длина | 28.3 см |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 0.1 |
| Вид | Набір для творчості |
| Возраст | От 6-ти лет |
| Высота | 2.5 мм |
| Габарити: висота | 2.5 |
| Габарити: довжина | 28.3 |
| Габарити: ширина | 20 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Материал | Комбинированный |
| Тип | Набір для творчості |
| Упаковка | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 233 ₴
