"Crystal Mosaic" - серія креативної творчості, для створення сліпуче красивої мозаїки з різнокольорових кристалів! Чарує своїм блиском і сяйвом граней! Мозаїка з кристалів це не просто красива картина, зроблена своїми руками, а й чудова можливість, відчути себе майстром «ювелірного мистецтва», адже кожен кристал встановлюється за велінням Вашого серця і з Вашим уявленням про прекрасне. Як це зробити? Дуже просто! У наборі: картина-схема, комплект кристалів, інструкція. Розмір упаковки: 28х22х1,5 см. Вік: 5+
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Danko Toys |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.1 г |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Длина | 28 см |
| Пол | Для девочек |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 0.1 |
| Вид | Набір для творчості |
| Возраст | От 5-ти лет |
| Высота | 1.5 мм |
| Габарити: висота | 1.5 |
| Габарити: довжина | 28 |
| Габарити: ширина | 22 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Материал | Комбинированный |
| Состояние | нове |
| Тип | Набір для творчості |
| Упаковка | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 213 ₴

