
Органайзер настільний 3 відділення Q19 252-45, 14,5х13х10 см (116776) Q-STORE -shopping-without-problems-
250 ₴
- Готово к отправке
- Код: Q19 252-45
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Органайзер настільний пластиковий. Має 3 відділення. Розмір 14,5*13* 10 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Упаковка | Без упаковки |
| Цвет | Разные цвета |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Аксесуари |
| Возраст | От 3-х лет |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 10 мм |
| Габарити: висота | 10 |
| Габарити: довжина | 14.5 |
| Габарити: ширина | 13 |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 14.5 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | Пластик |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | нове |
| Тип | Корзина |
| Ширина | 13 см |
Информация для заказа
- Цена: 250 ₴
