У цієї красуні розкішне, густе волосся і вона хоче, щоб їй робили красиві зачіски! У неї з собою гребінець, резиночки та шпильки. Що це буде, хвостики, коси в будь-якій кількості чи оригінальний сталінг, – вирішує ваш маленький стиліст. Ігри з волоссям розвивають дрібну моторику та творче мислення у дітей. Вибирайте ляльку зі світлим або темним волоссям. Всі деталі в наборі виготовлені з безпечних полімерів.
У комплекті:
гребінець,
гумочки,
шпильки
2 кольори
Упаковка - коробка
Розмір упаковки - 30*13*26см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Длина | 30 см |
| Материал | Комбинированный |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 13 мм |
| Габарити: висота | 13 |
| Габарити: довжина | 30 |
| Габарити: ширина | 26 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | нове |
| Тип | Лялька-манекен |
| Упаковка | Демонстрационно-открытая |
Информация для заказа
- Цена: 561 ₴

