
Інтерактивна іграшка "Робот Акула" S-2A(Grey) сірий, музика, світло, рухливі деталі, їздить Q-STORE -shopping-without-problems-
353 ₴
- Готово к отправке
- Код: S-2A(Grey)
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Іграшка музична Акула S-2A(Grey) Яскрава іграшка обов'язково сподобається Вашому малюкові. Відмінний подарунок для вашого малюка.
Характеристики:
Тип: музична іграшка
Тип живлення: батарейки
Матеріал: пластик
Звукові ефекти
Музичні ефекти
Кількість дизайнів: 2
Розмір: 31 см
Розмір упаковки: 27,5х16х14 см
Упаковка: картонна коробка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Длина | 27.7 см |
| Материал | Пластик |
| Тип | Робот |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 15 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 15 мм |
| Габарити: висота | 15 |
| Габарити: довжина | 27.7 |
| Габарити: ширина | 15 |
| Гарантія | 14 днів |
| Живлення іграшки | 3 батарейки типу АА (у комплект не входять) |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | нове |
| Упаковка | Демонстрационно-открытая |
Информация для заказа
- Цена: 353 ₴

