
Дитяча м’яка іграшка "Котик у банці" Misfittens 03948(W3) в ассортименті Q-STORE -shopping-without-problems-
401 ₴
- Готово к отправке
- Код: 03948(W3)
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Милий та чарівний КОТИК У БАНЦІ – найкращий подарунок для всіх, хто любить пухнастих друзів!
Це кумедна іграшка для дітей та дорослих!
Це іграшка 2 в 1: м'який друг та сюрприз! Новий рівень розпакування!
Котик сховався в банку, і видно лише його хвостик! Який герой Вам трапиться? Потягніть за хвостик і дізнайтеся!
У колекції багато пухнастих малюків – кожен знайде собі друга!
Це третя хвиля з новими мінігероями, натхнених десертами!
Висота котика: 20 cm.
У серії 6 різних героїв – зберіть їх усі!
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Misfittens |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Длина | 22 см |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 16 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | М'які іграшки |
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 15 мм |
| Габарити: висота | 15 |
| Габарити: довжина | 22 |
| Габарити: ширина | 16 |
| Гарантія | Обміну та поверненню не підлягає |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | Комбинированный |
| Пол | Для девочек |
| Розмір, см | 20 |
| Тип | М'які |
| Тип М'якої іграшки | Котики |
| Упаковка | Пластиковая коробка |
Информация для заказа
- Цена: 401 ₴


