Модель мотоцикла Bburago стане відмінним подарунком як для маленького мотолюбителя, так і дорослого шанувальника автомобілів світового автопрому.
В асортименті присутні моделі мотоциклів різних класів: спортивні, родстери, гоночні та інші.
Зібравши колекцію мотоциклів, дитина зможе влаштувати справжні перегони з їх участю!
Автомоделі та моделі мотоциклів Bburago допоможуть розвинути у дитини:
сприйняття простору,
світогляд,
вміння грати і колекціонувати.
Масштаб - 1:18.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bburago |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 21 мм |
| Материал | Пластик |
| Тип | Мотоцикл |
| Цвет | Разные цвета |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 0.1 |
| Вид | транспорт |
| Возраст | От 3-х лет |
| Габарити: висота | 7 |
| Габарити: довжина | 17 |
| Габарити: ширина | 11 |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 35 см |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Марка | KTM |
| Пол | Для мальчиков |
| Состояние | нове |
| Упаковка | Демонстрационно-открытая |
| Ширина | 33 см |
Информация для заказа
- Цена: 400 ₴

