
Декоративна подушка "Пес Патрон" 33 см Q-STORE -shopping-without-problems-
389 ₴
- Готово к отправке
- Код: FWPPLWPATRON23MС0
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Декоративна подушка з епізодом з офіційного мультсеріалу про Пса Патрона. Мʼяка плюшева подушка квадратної форми, яка схвалена та завірена, обнюхана та покусана самим Патроном.
Пес Патрон - талісман чернігівських піротехніків та головний герой мультсеріалу “Пес Патрон”, переглядаючи який, діти та дорослі підвищують свій рівень знань про мінну небезпеку.
Розмір: 33х33х12 см
Оригінальний ліцензійний продукт!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WP Merchandise |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Разные цвета |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 0.2 |
| Вес | 0.200 г |
| Вид | М'які іграшки |
| Возраст | От 3-х лет |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 12 мм |
| Габарити: висота | 12 |
| Габарити: довжина | 33 |
| Габарити: ширина | 33 |
| Гарантія | Обміну та поверненню не підлягає |
| Длина | 33 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Материал | Плюш |
| Пол | Унисекс |
| Розмір, см | 33 |
| Состояние | нове |
| Тип | М'які іграшки |
| Тип М'якої іграшки | Інші |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Ширина | 33 см |
Информация для заказа
- Цена: 389 ₴




