
Настільна гра "Монополія Заходу України" PLR-0040 від 2 до 5 гравців Q-STORE -shopping-without-problems-
800 ₴
- Готово к отправке
- Код: PLR-0040
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гра проходить за стандартними правилами: купівля організацій або фондів з метою економічного витіснення суперників.
Гравці переміщуються полем, по черзі кидаючи кубик. Якщо гравець зупиняється на нейтральній клітинці - то може купити об'єкт, якщо на чужій клітинці - мусить заплатити власникові.
Гравці можуть продавати один одному підприємства за домовленністю, або обмінюватись ними.
Гравець вибуває з гри, якщо втратить всі свої гроші.
Монополія Західної України. Цікаві особливості
Гравці мають можливість купити відомі університети, вокзали та підприємства Західної України: Ашан, Сільпо, фірму з пригону авто з Польщі, Телебачення Торонто, Львівську майстерню шоколаду, Першу приватну броварню, тощо.
Луцький гопнік відіжме у вас 200 гривень.
Вiк: вiд 10 рокiв.
Кiлькiсть гравцiв: 4-6 чол.
Час гри: 60 - 120 хв.
В наборi:
Коробка – 28 х 23 х 5 см
Iгрове поле - 43 х 43 см
2 кубика
6 фiшок
Правила гри
16 карт «Шанс»
16 карт «Казна»
28 карт «Документ власностi»
Грошовi купюри
Карточки-стiкери з позначкою кiлькостi фiлiалiв або корпорацiї
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maysternya |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Монополия |
| Возрастная группа | От 10 лет |
| Цвет | Разные цвета |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 0.2 |
| Вес | 0.200 г |
| Возраст | От 10-ти лет |
| Время игры | від 45 хв. |
| Высота | 4.5 мм |
| Габарити: висота | 4.5 |
| Габарити: довжина | 31 |
| Габарити: ширина | 22 |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 31 см |
| Жанр | Економічні |
| Количество игроков | 4-6 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Материал | картон |
| Назначение | Для всієї родини |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | нове |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 22 см |
| Языки | Українська |
Информация для заказа
- Цена: 800 ₴







