
Тренувальний зошит: 7 кроків до розвитку "Читання" 1 клас 19716 українська мова Q-STORE -shopping-without-problems-
200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 19716
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
«7 кроків до розвитку. Навички читання» містить тренувальні вправи для впевненого результату.
У зошиті букви, звучання, запис букви, читання складів, читання слів (з закритими та відкритими складами, збігом приголосних), вивчення буквосполучень, читання слів з апострофом і подвоєнням, читання речень, розвиток артикуляції, читання текстів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ranok Creative |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.1 г |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Количество страниц | 16 |
| Тематика | Общее развитие |
| Цвет | Разные цвета |
| Язык издания | Украинский |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 0.1 |
| Вид | Розвиваючі |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | От 6-ти лет |
| Высота | 1 мм |
| Габарити: висота | 1 |
| Габарити: довжина | 9 |
| Габарити: ширина | 6.4 |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 9 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Материал | Бумага |
| Обладинка | м'який |
| Пол | Унисекс |
| Розділ | Книги для молодших школярів |
| Состояние | нове |
| Упаковка | Без упаковки |
| Ширина | 6.4 см |
Информация для заказа
- Цена: 200 ₴



