
Тренувальний зошит: 7 кроків до розвитку "Дії з числами" 19715 українська мова Q-STORE -shopping-without-problems-
200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 19715
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
"7 кроків до розвитку. Дії з числами у межах 10" містить тренувальні вправи для впевненого результату. У зошиті лічба, запис числа, числовий ряд, порівняння множин, знаки >, <, =, -, +, склад числа, додавання, віднімання.
Нудно? А от і ні! Все це в цікавому та ігровому форматі з візуальним супроводом. Вчимося лічити зліва направо, справа наліво, по колу, знизу вгору, згори вниз і навіть хаотично! З'єднуємо стрілочками, малюємо, розфарбовуємо, доповнюємо, порівнюємо. Будиночки, пташки, змії, транспорт, папуги, пальми, пиріжки і як же без цукерок. Продовжувати можна безкінченно, та ви краще спробуйте самі та вправляємося з числами швидко і просто.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ranok Creative |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.1 г |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Количество страниц | 64 |
| Тематика | Общее развитие |
| Цвет | Разные цвета |
| Язык издания | Украинский |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 0.1 |
| Вид | Розвиваючі |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | От 6-ти лет |
| Высота | 1 мм |
| Габарити: висота | 1 |
| Габарити: довжина | 20 |
| Габарити: ширина | 14.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 20 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Материал | Бумага |
| Обладинка | м'який |
| Пол | Унисекс |
| Розділ | Книги для молодших школярів |
| Состояние | нове |
| Упаковка | Без упаковки |
| Ширина | 14.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 200 ₴



