
Набір креативної творчості "Кінетичний пісок: Кльова риболовля" KIDSAND KRKS-01-01U 2в1 Q-STORE -shopping-without-problems-
435 ₴
- Нет в наличии
- Код: KRKS-01-01U
+380 (67) 273-25-01
Гра велика 2 в 1 "Кльова риболовля + KidSand".
Кльова риболовля – розважальна інтерактивна гра для дітей та дорослих! Ловіть рибу не виходячи з дому!
KidSand – кінетичний пісок для дітей! Будуйте пісочні фігури та замки у себе вдома!
У наборі: надувна пісочниця-басейн, магнітна вудка, ручний насос, кінетичний пісок (3 кольори), 8 форм, 15 рибок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Danko Toys |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Кинетический песок |
| Цвет | Разные цвета |
| Упаковка | |
| Вес | 1 г |
| Длина | 33 см |
| Ширина | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 1 |
| Вид | Розважальні |
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 7 мм |
| Габарити: висота | 7 |
| Габарити: довжина | 33 |
| Габарити: ширина | 22 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Материал | Комбинированный |
| Состояние | нове |
| Упаковка | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 435 ₴

