
Набір Воланчиків в колбі MS 0152 білий, перо 12 штук Q-STORE -shopping-without-problems-
356 ₴
- Готово к отправке
- Код: MS 0152
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бадмінтон - це дуже цікава і корисна гра яка популярна в усьому світі. У бадмінтон грають діти та дорослі, однаково захоплюючись процесом. Але воланчикі, під час захопливих ігор, на жаль часто рвуться, потрапляють на дерева і будівлі, тому, якщо ви зібралися на активний відпочинок з бадмінтоном, то варто запастися снарядом заздалегідь.
Воланчик білий для гри в бадмінтон
Матеріал: пір'яний
Упаковка: 12 шт в тубусі
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Внешние параметры | |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Спортивний інвентар |
| Возраст | От 3-х лет |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 6.5 мм |
| Габарити: висота | 6.5 |
| Габарити: довжина | 39 |
| Габарити: ширина | 6.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 39 см |
| Количество деталей | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | нове |
| Тип | Воланчик |
| Упаковка | Колба |
| Ширина | 6.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 356 ₴
