
Дитячий набір з прикрасами для створення шарм-браслетів "Jewelry Box" KSY951 Q-STORE -shopping-without-problems-
917 ₴
- Готово к отправке
- Код: KSY951
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набір для створення шарм-браслетів і підвісок подарує дизайнерам-початківцям море натхнення і креативного настрою. За допомогою цього набору з різноманітних крутих намісинок можна створити безліч різноманітних варіантів яскравих браслетів і підвісок, які стануть родзинкою будь-якого образу.
Цей набір включає все, що потрібно дітям для виготовлення унікальних браслетів і підвісок на шию з барвистими намистинками і красивими підвісками.
У набір входять:
шнурок-підвіски;
браслети;
намистини,
підвісні намистини
Творче заняття пробудить у дитині молодого дизайнера, а також набір шармів розвиває:
• дрібну моторику та сенсорику;
• уяву та фантазію;
• акуратність.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Пол | Для девочек |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры | |
| Вес | 0.2 г |
| Высота | 14 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 0.2 |
| Вид | Набори для виготовлення прикрас |
| Вид изделия | Браслет |
| Возраст | От 6-ти лет |
| Габарити: висота | 14 |
| Габарити: довжина | 17 |
| Габарити: ширина | 17 |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 17 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | Комбинированный |
| Состояние | нове |
| Тип | Набір для творчості |
| Ширина | 17 см |
Информация для заказа
- Цена: 917 ₴

