
Столик зі стільцем "Ведмедик" 07-025B-ROUND круглий, бірюзовий Q-STORE -shopping-without-problems-
3 940 ₴
- Готово к отправке
- Код: 07-025B-ROUND
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дитячий столик 07-025B-ROUND зі стільчиком - комплектується зручним стільчиком зі спинкою, на ніжках у столика та стільця є силіконовий захист, дана модель поєднує в собі високу якість, надійність та комфорт, за таким столиком дитина зможе робити уроки, займатися творчістю, їсти та грати. Дитячий столик 07-025B-ROUND має сучасний дизайн, тому зможе чудово доповнити інтер'єр дитячої кімнати, столик має гладку стільницю з великою робочою поверхнею, легко відмивається від забруднень. Дитячий столик 07-025B-ROUND зможе стати чудовим робочим місцем для вашої дитини, столик виконаний із якісних та натуральних матеріалів, що забезпечує виробу довгий термін служби.
Характеристики дитячого столика 07-025B-ROUND:
Стильний дизайн
У комплекті: стільчик, стільчик
Матеріал виробу: МДФ, дерево
Вага коробки: 9,75 кг
Розмір коробки: 63х63х9 см
Розмір стільниці: 60х60см
Висота до сидіння – 29 см
Розмір сидіння: ширина – 30 см, глибина – 26 см
Габаритний розмір стільця: ширина – 30 см, глибина – 30 см, висота – 58 см.
Габаритний розмір столика: ширина – 60 см, глибина – 60 см, висота – 53 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 13.7 |
| Вес | 13.7 г |
| Вид | Меблі для дітей |
| Висота столу, см | 53 |
| Висота стільця, см | 29 |
| Возраст | От 3-х лет |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 10 мм |
| Габарити: висота | 10 |
| Габарити: довжина | 63 |
| Габарити: ширина | 63 |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 63 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | Комбинированный |
| Розмір стільниці, см | 60х50 |
| Состояние | нове |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Сиреневый |
| Ширина | 63 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 940 ₴
