
Столик зі стільцем "Корона" 06-025R-BOX з ящиком, рожево-білий Q-STORE -shopping-without-problems-
4 453 ₴
- Готово к отправке
- Код: 06-025R-BOX
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дитячий столик 06-025R-BOX, зі стільчиком - має надійну та стійку конструкцію, крім столика в комплект також входить стільчик, ця модель виконана з матеріалів високої якості, що забезпечує тривалий термін служби. Дитячий столик 06-025R-BOX це стильний, якісний, зручний та практичний столик, який стане чудовим придбанням для дитини, дана модель має під стільницею ящик, у ньому дитина зможе зберігати ручки, олівці, фломастери та іншу дрібницю. Дитячий столик 06-025R-BOX стане чудовим робочим місцем для дитини, за столиком зручно робити уроки, займатися творчістю, їсти та грати, дана модель має гладку стільницю з великою робочою поверхнею, вона легко відмивається від забруднень.
Характеристики дитячого столика 06-025R-BOX:
Стильний дизайн
Ящик під стільницею відкривається, з амортизатором
Розмір скриньки: 43х43 см
У комплекті: стільчик, стільчик
Матеріал виробу: МДФ, дерево
Вага коробки: 13,7 кг
Розмір коробки: 63х63х10 см
Розмір стільниці: 60х60см
Висота до сидіння – 29 см
Розмір сидіння: ширина – 30 см, глибина – 26 см
Габаритний розмір стільця: ширина – 30 см, глибина – 30 см, висота – 58 см.
Габаритний розмір столика: ширина – 60 см, глибина – 60 см, висота – 53 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Для девочек |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 13.7 |
| Вес | 13.7 г |
| Вид | Меблі для дітей |
| Висота столу, см | 53 |
| Висота стільця, см | 29 |
| Возраст | От 3-х лет |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 10 мм |
| Габарити: висота | 10 |
| Габарити: довжина | 63 |
| Габарити: ширина | 63 |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 63 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | Комбинированный |
| Розмір стільниці, см | 60х60 |
| Состояние | нове |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Бело-розовый |
| Ширина | 63 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 453 ₴

