
Столик зі стільцем "Метелик" 06-025Y-BOX з ящиком, жовтий Q-STORE -shopping-without-problems-
4 925 ₴
- Готово к отправке
- Код: 06-025Y-BOX
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дитячий столик 06-025Y-BOX метелик, зі стільчиком - це відмінне рішення для створення комфортного та зручного місця для вашої дитини. Надійний, якісний та функціональний, він забезпечує безпеку та комфорт під час ігор та навчання.
Дитячий столик 06-025Y-BOX має під стільницею ящик, це місце для зберігання олівців, фарб, іграшок та інших дрібниць вашої дитини. Завдяки цій скриньці всі необхідні предмети завжди будуть під рукою, що заощадить час і допоможе підтримувати порядок у кімнаті вашої дитини.
Дитячий столик 06-025Y-BOX поєднує в собі високу якість та надійність, він виготовлений із міцного матеріалу, цей столик витримує активне використання та прослужить вашій дитині протягом тривалого часу. Ви можете бути впевнені, що ваш малюк буде сидіти на надійному та міцному стільчику, який не скрипить і не хитається.
Характеристики дитячого столика 06-025Y-BOX:
Стильний дизайн
Ящик під стільницею
Розмір скриньки: 43х43 см
У комплекті: стільчик, стільчик
Матеріал виробу: МДФ, дерево
Вага коробки: 13,7 кг
Розмір коробки: 63х63х10 см
Розмір стільниці: 60х60см
Висота до сидіння – 29 см
Розмір сидіння: ширина – 30 см, глибина – 26 см
Габаритний розмір стільця: ширина – 30 см, глибина – 30 см, висота – 58 см.
Габаритний розмір столика: ширина – 60 см, глибина – 60 см, висота – 53 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 13.7 |
| Вес | 13.7 г |
| Вид | Меблі для дітей |
| Висота столу, см | 53 |
| Висота стільця, см | 29 |
| Возраст | От 3-х лет |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 10 мм |
| Габарити: висота | 10 |
| Габарити: довжина | 63 |
| Габарити: ширина | 63 |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 63 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | Комбинированный |
| Розмір стільниці, см | 60х48 |
| Состояние | нове |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Желтый |
| Ширина | 63 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 925 ₴
