
Дитячий електромобіль Джип M 5055EBLR-1(4WD) до 35 кг Q-STORE -shopping-without-problems-
16 767 ₴
- Готово к отправке
- Код: M 5055EBLR-1(4WD)
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Артикул М 5055
Бренд NO TM / RANGE ROVER
Тип джип
Розміри товару довжина 131см
ширина по дзеркалах/ колесам 81см / 72см
висота 60см
вага 28,34 кг
відстань від сидіння до педалей 34см
Допустимість навантаження За вагою до 35кг
За віком 3-8років
Мотор Кількість/V/RPM 4*35W/12000RMP
Батарея Кількість/V/AH 12V14AH
Індикатор батареї -
Зарядка V/mA 12V/1000mA
Час на зарядку 8-12год
Індикатор зарядки +
Старт Старт поворот ключа
Звук під час старту +
Плавний старт у звичайному режимі +
Швидкість км/год 3-8км/год
Кількість швидкостей на панелі/на пульті 2/3
Ручка газу -
Педаль-гальмо -
Світло Фари Фари Фари Передні + Задні
Підсвічування -
Кнопка вкл/викл світла поворот ключа
Звук Музика Музика MP3+USB, AUX
Карта пам'яті +
Сигнал на кермі
BLUETOOTH +
Управління Пульт управління 2,4G (STOP BUTTON)
App(додаток) -
Рух вперед/назад важіль
Сидіння кількість місць 1
Ремені безпеки 5-ти точкові
Матеріал еко-шкіра
Ширина посадкового місця 48см
Колеса Матеріал EVA
Розмір передніх коліс/дисків 28см/22см
Розмір задніх коліс/дисків 28см/22см
Простий монтаж - простий монтаж
Корпус Матеріал матеріал матеріал пластик
Дах -
Амортизатори Передні -
Задні +
Додаткові функції Двері відчиняються в сторони
Демо-режим -
Бат.ручка +
Доп. коліщатка -
Кондиціонер -
Килимок -
Причіп -
Додаткові елементи -
КОРОБКА Брутто/Розмір 32,97 кг/134-72-37,5см
Кількість шарів 7
Наявність кольорового постера + кольоровий постер
Колір картону коричневий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Максимальная скорость | 8 км/ч |
| Тип | Электромобиль |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | транспорт |
| Вид електроавтомобіля | Джип |
| Возраст | От 3-х лет |
| Габарити: висота | 72 |
| Габарити: довжина | 134 |
| Габарити: ширина | 38 |
| Гарантія | 14 днів |
| Двигатель | 4 мотори/45W |
| Диаметр колеса | 24 см мм |
| Живлення іграшки | Акумулятор |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість точок кріплення ременя | 5 |
| Максимальная нагрузка | 35 кг |
| Марка | Range Rover |
| Материал | Комбинированный |
| Пол | Унисекс |
| Привод | 4WD |
| Радіокерування | Да |
| Состояние | нове |
| Упаковка | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 16 767 ₴






