
Дитячий електромобіль Джип M 5028EBLRS-2 до 50 кг Q-STORE -shopping-without-problems-
13 190 ₴
- Готово к отправке
- Код: M 5028EBLRS-2
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бренд NO TM / Mercedes-Benz
Тип джип
Розміри товару довжина 114см
ширина по дзеркалах/ колесам 67см/59см
висота 53,5см
вага 19,3 кг
відстань від сидіння до педалей 27см
Допустимість навантаження За вагою до 50кг
За віком 3-8років
Мотор Кількість/V/RPM 4*25W
Батарея Кількість/V/AH 12V10AH
Індикатор батареї +
Зарядка V/mA 12V/1000mA
Час на зарядку 8-12год
Індикатор зарядки +
Старт Старт Старт Старт з кнопки
Звук під час старту +
Плавний старт у звичайному режимі +
Швидкість км/год 3-7км/год
Кількість швидкостей на панелі/на пульті 2/3
Ручка газу -
Педаль-гальмо -
Світло Фари Фари Фари Передні
Підсвічування -
Кнопка вкл/викл світла +
Звук Музика Музика MP3+USB+AUX
Карта пам'яті -
Сигнал на кермі
BLUETOOTH -
Управління Пульт управління 2,4G (STOP BUTTON)
App(додаток) -
Рух вперед/назад важіль
Сидіння кількість місць 1
Ремені безпеки 2-х точкові
Матеріал еко-шкіра
Ширина посадкового місця 40см
Колеса Матеріал EVA
Розмір передніх коліс/дисків 24см/19см
Розмір задніх коліс/дисків 24см/19см
Простий монтаж - простий монтаж
Корпус Матеріал матеріал матеріал пластик
Дах -
Амортизатори Передні -
Задні +
Додаткові функції Двері відчиняються в сторони
Демо-режим +
Батьківська ручка -
Доп. колеса +
Кондиціонер -
Килимок -
Причіп -
Додаткові елементи -
КОРОБКА Брутто/Розмір 23,4 кг/112-63-33см
Кількість шарів 7
Наявність кольорового постера + кольоровий постер
Колір картону коричневий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Максимальная скорость | 7 км/ч |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Тип | Электромобиль |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | транспорт |
| Вид електроавтомобіля | Джип |
| Возраст | От 3-х лет |
| Габарити: висота | 63 |
| Габарити: довжина | 112 |
| Габарити: ширина | 35 |
| Гарантія | 14 днів |
| Двигатель | 4 мотори/25W |
| Диаметр колеса | 24 см мм |
| Живлення іграшки | Акумулятор |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість точок кріплення ременя | 2 |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Материал | Комбинированный |
| Пол | Унисекс |
| Привод | 4WD |
| Радіокерування | Да |
| Состояние | нове |
| Упаковка | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 13 190 ₴
