
Дитяча Парта M 5068-8-2 зі стільцем, рожевий, підставка для книги Q-STORE -shopping-without-problems-
4 655 ₴
- Готово к отправке
- Код: M 5068-8-2
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шкільна парта M 5068 дуже зручна. Парта легко регулюється під зростанням дитини.
У парті є регульована підставка для книг і сучасний світильник.
Характеристики парти M 5068:
Парта:
- Габаритний розмір ширина 70 см; глибина 56 см;
- максимальна висота із підставкою для книг 100см, мінімальна 77см;
- максимальна висота із лампою 125 см; мінімальна 102 см;
- Стільниця регулюється по куту нахилу;
- Розмір стільниці ширина 70 см; глибина 38 см;
- Висота до стільниці від 51 см до 74 см;
- під стільницею висувний ящик із таблицею множення;
- регульована підставка для книг
- лампа працює від мережі, 3 режими світла.
Стільчик:
- Габаритний розмір ширина 36 см; глибина 40 см;
- Висота регулюється від 62 см до 74 см;
- кількість положень за висотою – мультипозиційна;
- сидіння шириною 36 см та глибиною 42 см;
- Висота до сидіння від 30 см до 42 см
Дитяча шкільна парта M 5068 поставляється у розібраному вигляді у фабричному впакуванні. Розмір коробки 75х62х21 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Для девочек |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 14.5 |
| Вес | 14.5 г |
| Вид | Меблі для дітей |
| Висота столу, см | 51х70 |
| Висота стільця, см | 66х80 |
| Возраст | От 3-х лет |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 21 мм |
| Габарити: висота | 21 |
| Габарити: довжина | 75 |
| Габарити: ширина | 62 |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 75 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | Комбинированный |
| Назначение | Для детей |
| Особенности | Световые эффекты |
| Розмір стільниці, см | 56х70 |
| Состояние | нове |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 62 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 655 ₴






