Спортивний велосипед MTB 2001 оснащений 21 швидкістю, що дає змогу підлаштуватися під будь-яку місцевість та інтенсивність катання. Завдяки надійним дисковим гальмам на передньому і задньому колесі, ви завжди зможете почуватися впевнено на дорозі. Він також має зручну і практичну конструкцію, м'яке комфортне сидіння і можливість регулювати його висоту, роблять катання на велосипеді максимально комфортним для вас. Незалежно від тривалості поїздки, ви будете насолоджуватися кожним кілометром завдяки зручності сидіння.
Основні характеристики:
Розмір колеса 20 дюймів
Рама: алюміній
Задні гальма - дискові
Передні гальма - дискові
Кількість коліс велосипеда - 2
Передній перемикач швидкостей (лівий): SAIGUAN
Задній перемикач швидкостей (правий): SAIGUAN
Кількість швидкостей: 21 шт.
Педалі: метал із пластиковим корпусом
Швидкознімні колеса
Обода: алюмінієві, подвійні
Вилка: амортизаційна
Винос керма: алюмінієвий
Регулювання висоти сидіння
Підседальний штир: сталевий
Ручки гальма: алюмінієві
Є підніжка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Profi |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Размер рамы | 11" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Двоколісні |
| Возраст | От 8-ми лет |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Гарантія | 14 днів |
| Диаметр колеса | 20" мм |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал | Комбинированный |
| Материал колес | Резина |
| Материал рамы | Алюминий |
| Ручне гальмо | Да |
| Состояние | нове |
| Тип | Велосипед |
| Тип тормоза | Задній - дисковий, Передній – дисковий |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | салатовий |
Информация для заказа
- Цена: 7 918 ₴





