
Настільна дитяча гра "Назови пару" MKM0332, 35 карток Q-STORE -shopping-without-problems-
217 ₴
- Готово к отправке
- Код: MKM0332
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Захоплива настільна гра для розвитку уваги і реакції!
Веселе і приємне проведення часу у сімейному колі або з друзями гарантовано!
Декілька варіантів правил гри! Все просто і не просто! Захоплююче і азартно!
Комплектація:
картки ігрові (90х90 мм) – 35 шт.;
правила гри укр. та ріс. мовами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мастер |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Предназначение | Для детей |
| Цвет | Разные цвета |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 0.2 |
| Вес | 0.200 г |
| Вид | Карточні ігри |
| Возраст | От 3-х лет |
| Время игры | 5-15 хвилин |
| Высота | 3.5 мм |
| Габарити: висота | 3.5 |
| Габарити: довжина | 20.5 |
| Габарити: ширина | 19.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 20.5 см |
| Жанр | На швидкість |
| Количество деталей | 35 |
| Количество игроков | 2-8 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Материал | картон |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | нове |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 19.5 см |
| Языки | Російська/ українська |
Информация для заказа
- Цена: 217 ₴
