
Настільна гра "Brain Mystic" MKE0510, 57 карток Q-STORE -shopping-without-problems-
264 ₴
- Готово к отправке
- Код: MKE0510
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гра розвиває спостережливість, швидкість реакції, уважність!
8 символів на кожній картці! На двох завжди є один спільний!
Хто перший помітить та назве його?
Пропонуємо п'ять варіантів гри!
ЗАХОПЛЮВАЛЬНО І АЗАРТНО!
ГРАЙТЕ З ЗАДОВОЛЕННЯМ!
Комплектація:
картки ігрові (80×80 мм) - 57 шт.;
правила гри на рос. та укр. мовами.
Вік: 6+
Кількість гравців: 2+
Час гри: 15 хв +
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мастер |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Цвет | Разные цвета |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 0.2 |
| Вес | 0.200 г |
| Вид | Карточні ігри |
| Возраст | От 6-ти лет |
| Время игры | 10 -30 хв. |
| Высота | 3.8 мм |
| Габарити: висота | 3.8 |
| Габарити: довжина | 18 |
| Габарити: ширина | 11.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 18 см |
| Жанр | На швидкість |
| Количество деталей | 57 |
| Количество игроков | 2-12 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Материал | картон |
| Назначение | Для всієї родини |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | нове |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 11.5 см |
| Языки | Російська/ українська |
Информация для заказа
- Цена: 264 ₴
