
Туристичний душ для кемпінгу 58224 індикатор температури, чорний 20л Q-STORE -shopping-without-problems-
479 ₴
- Готово к отправке
- Код: 58224
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сонячний туристичний душ Bestway об'ємом 20 літрів - практичне і зручне рішення, яке ідеально підійде для кемпінгу, кемпінгу або круїзу на яхті. Незамінний там, де у вас обмежений доступ до гарячої, проточної води та електрики. Він дозволяє легко нагрівати воду сонячними променями до температури 53ºC. Душ оснащений герметичним закритим краном - трубкою з душовою сіткою і міцною ручкою, завдяки якій його можна повісити, наприклад, на дерево і користуватися теплою ванною. Крім того, душ оснащений термометром, який дозволяє визначити температуру води всередині бака.
Набір містить:
- сонячний резервуар для води об'ємом 20 літрів
- трубку довжиною 57 см з душовою насадкою
- шнурок з гачком
- підсилювальний кронштейн
Розмір бака: 41 см х 58 см
Розмір упаковки :15,5 х 33 х 5 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | ПВХ |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Длина | 33 см |
| Ширина | 15 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 0.5 |
| Вид | Спортивний інвентар |
| Возраст | От 5-ти лет |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Высота | 5 мм |
| Габарити: висота | 5 |
| Габарити: довжина | 33 |
| Габарити: ширина | 15.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Назначение | Для кемпінгу |
| Объем, л | 20 |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | нове |
| Тип | Аксессуары |
| Упаковка | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 479 ₴

