
Дитяча іграшка "Поліцейський спорткар" 7488TXK сітка, білий Q-STORE -shopping-without-problems-
292 ₴
- Готово к отправке
- Код: 7488TXK
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відважне поліцейське авто стане перлиною колекції Ваших малюків. Цей розкішний спорткар ощасливить кожного хлопчика. Переваги іграшки: сучасний і стильний дизайн, цікаві наліпки, ергономічність та, звісно, бездоганна якість. Виготовлений спорткар із безпечних якісних матеріалів без запаху. Автомобіль міцний і надійний. Його колеса легко прокручуються та дозволяють добре «розігнати» іграшковий спорткар.
Гратися машинкою малюки зможуть як вдома, так і надворі. А зібравши колекцію спорткарів, так цікаво влаштувати перегони з друзями.
Іграшка для дітей від 3-х років.
Пакування – сітка з яскравою картонною етикеткою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Технок |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.448 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 12 мм |
| Материал | Пластик |
| Упаковка | Сетка |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 0.448 |
| Вид | транспорт |
| Возраст | От 3-х лет |
| Габарити: висота | 12 |
| Габарити: довжина | 38 |
| Габарити: ширина | 16.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 38 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | нове |
| Тип | Машинка |
| Ширина | 16.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 292 ₴


