Іграшка «Автомобіль ТехноК» — це розкішне спортивне авто, яке ощасливить вашого малюка і стане перлиною в його колекції машинок. Переваги спорткару: сучасний і стильний дизайн, цікава кольорова гама виробу, його ергономічність та, звісно, бездоганна якість. Виготовлений спорткар із безпечних якісних матеріалів, не має запаху. Він є достатньо великим, міцним і надійним. Його колеса легко прокручуються та дозволяють добре «розігнати» іграшковий спорткар. Гратися машинкою малюки зможуть як вдома, так і надворі.
Доступна іграшка «Автомобіль ТехноК» у чорно-салатовій або чорно-помаранчевій кольоровій гамі. Такі кольорові рішення виробу виглядають стильно.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Технок |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.445 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 12 мм |
| Материал | Пластик |
| Упаковка | Сетка |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 0.445 |
| Вид | транспорт |
| Возраст | От 3-х лет |
| Габарити: висота | 12 |
| Габарити: довжина | 38 |
| Габарити: ширина | 16.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 38 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Найменування різновиду | Зелений |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | нове |
| Тип | Машинка |
| Ширина | 16.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 276 ₴

