
М'яконабивна іграшка пухнастий Ведмедик МС 080501-04 у фіолетовому плащі 35 см Q-STORE -shopping-without-problems-
404 ₴
- Готово к отправке
- Код: МС 080501-04
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ведмедик – улюблена іграшка малюків та дорослих!
Пропонуємо ведмедика в плащі, цей аксесуар легко знімати та одягати на іграшку.
Іграшка м'яка і приємна на дотик, мила та пухнаста.
З Ведмедиком приємно гуляти, подорожувати, переглядати мультфільми, розмовляти, грати та розвиватися!
Мишка дуже легко доглядати, адже його можна прати, навіть у машинці, і він швидко сохне.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Macik |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 12 см |
| Длина | 35 см |
| Материал | Плюш |
| Цвет | Фиолетовый |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | М'які іграшки |
| Возраст | С рождения |
| Возрастная группа | Від 0 років |
| Габарити: висота | 12 |
| Габарити: довжина | 35 |
| Габарити: ширина | 30 |
| Гарантія | Обміну та поверненню не підлягає |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Пол | Унисекс |
| Розмір, см | 35 |
| Состояние | нове |
| Тип | М'які |
| Тип М'якої іграшки | Ведмедик |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
Информация для заказа
- Цена: 404 ₴

