
Креативна творчість із пластиліну "Air Clay+Bubble Clay" ARBB-03-01 блістер 15 брикетів Q-STORE -shopping-without-problems-
216 ₴
- Готово к отправке
- Код: ARBB-03-01
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набір для креативної творчості “Air Clay + Bubble Clay" від ТМ "Danko Toys" - чудовий інструмент, який здатний наповнити дозвілля дитини яскравими емоціями. Він включає 2 види пластиліну (повітряний та кульковий) та різні аксесуари, які допоможуть створити цікаві іграшки власними руками. До комплекту входить інструкція, яка допоможе дитині зорієнтуватись у різноманітті кольорів й фактур та почати творчий процес.
Комплектація:
- повітряний пластилін (маса для ліплення) (6 шт);
- кульковий пластилін (маса для ліплення) (6 шт);
- карабін-застібка для брелока (2 шт);
- магнітна стрічка
- "живі очі" (3 пари);
- крокуючий механізм;
- інструкція.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Danko Toys |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Пластилин |
| Цвет | Разные цвета |
| Упаковка | |
| Высота | 35 см |
| Длина | 30 см |
| Упаковка | Блистер |
| Ширина | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Набір для творчості |
| Возраст | От 3-х лет |
| Габарити: висота | 3.5 |
| Габарити: довжина | 30 |
| Габарити: ширина | 22 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Материал | Комбинированный |
| Состояние | нове |
Информация для заказа
- Цена: 216 ₴
