Дитячий стілець від ТехноК – це справжній хіт серед малюків і батьків! Виготовлений з яскравої та міцної пластмаси, стільчик стане незамінним елементом дитячої кімнати. Легкий та стійкий, він створений для активних дітей, які люблять і рухливі ігри й настільні ( хоча і не забувають про ґаджети).
Переваги стільця ТехноК:
Міцний корпус;
Ергономічна яскрава спинка стільчика адаптована для дитячої спини та сприяє формуванню правильної постави;
Кольорові ніжки зі вставками, які не пошкоджують підлогу та не ковзають;
Оптимальна висота й комфортні розміри;
Зручне комфортабельне сидіння;
Виріз у спинці стільця дозволяє з легкістю його переносити;
Безпечний для діток;
Немає гострих кутів;
Витримує навантаження – 75 кг;
Яскравий дизайн привертає увагу та надихає на творчі ігри. Стільчик можна легко почистити – просто протріть вологою ганчіркою, і він знову готовий до використання. Розмір стільця у складеному вигляді: 32 х55 х32 см.
Компактні розміри дозволяють зручно зберігати його та брати з собою в подорожі чи на природу.
Стільчик від ТехноК – втілення практичності та стилю. Він підходить для дітей від 2 років.
Обирайте «Дитячий стілець ТехноК» – і нехай ваш малюк насолоджується зручністю та веселими моментами!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Технок |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Стульчик |
| Цвет | Розовый |
| Габаритные размеры табуретки | |
| Высота | 11.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 1.12 |
| Вес | 1.120 г |
| Вид | Меблі для дітей |
| Возраст | От 2-х лет |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Габарити: висота | 11.5 |
| Габарити: довжина | 35 |
| Габарити: ширина | 29.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 35 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Максимальная нагрузка | 75 кг |
| Материал | Пластик |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | нове |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 29.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 421 ₴






