
Дитяча іграшка Бульдозер 9697TXK жовтий, великий Q-STORE -shopping-without-problems-
360 ₴
- Готово к отправке
- Код: 9697TXK
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Потужний та яскравий «Бульдозер ТехноК» не залишить байдужим жодного малюка.
Спецтранспорт оснащений величезним ковшем, який при переміщенні бульдозера на іншу локацію підіймається та фіксується над кабіною для того, щоб машиніст краще бачив дорогу. Також у ковші малюк зможе перевозити різні сипучі матеріали до місця призначення. Всепрохідність та потужність бульдозеру забезпечують гусениці. Іграшка не ковзатиме по поверхні оскільки гусениці з глибоким рифленням й виготовлені з м'якого пластику. Кабіна теж як у справжнього бульдозера – велика, об’ємна ще й з сидінням для машиніста. Об’ємний моторний відсік позаду машиніста підкреслює величезну силу цієї будівельної техніки.
Кожна деталь іграшки створена на подобі справжньої будівельної сучасної техніки в оновленому дизайні. Тому дитині буде цікаво гратися й підготовлювати свій майданчик для подальшого великого будівництва.
Усе виготовлено з безпечних і якісних матеріалів, щоб юний машиніст бульдозера зміг сповна відчути атмосферу захоплюючої гри.
Іграшка «Бульдозер ТехноК» чудово підійде для діток від 3 років. Пакування – сітка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Технок |
| Страна производитель | Украина |
| Возраст | От 3-х лет |
| Материал | Пластик |
| Пол | Для мальчиков |
| Цвет | Желтый |
| Размеры | |
| Вес | 0.51 г |
| Высота | 14.5 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сетка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 0.51 |
| Вид | Машинка |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Габарити: висота | 14.5 |
| Габарити: довжина | 31 |
| Габарити: ширина | 21 |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 31 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Состояние | нове |
| Тип | Бульдозер |
| Ширина | 21 см |
Информация для заказа
- Цена: 360 ₴





