
Дитячий електромобіль Квадроцикл Bambi HB-ATV800AS-5 Зелений Q-STORE -shopping-without-problems-
23 122 ₴
- Готово к отправке
- Код: HB-ATV800AS-5
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ
ХАРАКТЕРИСТИКИ ШИРИНА ПО КОЛЕСАХ 55 см
ШИРИНА НА ПО КЕРМУ 58 см
відстань між осями 71 см
ВИСОТА ДО СИДІННЯ 48 см
ВИСОТА ВІД ПІДСТАВКИ ДЛЯ НІГ ДО СИДІННЯ 30 см
РАМА метал
ГАЛЬМОМ ручний
ЗАДНІЙ БАГАЖНИК +
ПЕРЕДНІЙ БАГАЖНИК +
ГОЛОВНА ПЕРЕДАЧА ланцюгова
МОТОР КОЛ-ВО 1 шт/ 36V / 800W
БАТАРЕЯ V/AH 12V/12AH
КОЛ-ВО 3
ЧАС НА ЗАРЯДКУ 8-10 годин
ЗАРЯДКА 36V / 1,5A
ШТЕКЕР круглий із трьома отворами
ДОПУСТИМІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ ЗА ВАГОЮ до 65 кг
СТАРТ ПОВОРОТ КЛЮЧА +
РУЧКА ГАЗУ +
ГАЛЬМОМ ручний
КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ У КВАДРОЦИКЛІ 3
ШВИДКІСТЬ 22 км/год
ПЕРЕМИКАННЯ ШВИДКОСТЕЙ ключем
РУХ ВПЕРЕД НАЗАД ВАЖІЛЬ +
СВІТЛО ФАРИ ПЕРЕДНІ +
ФАРИ ЗАДНІ +
КНОПКА ВКЛ/ВИКЛ +
ЗВУК СИГНАЛ +
ІНДИКАТОР БАТАРЕЇ +
СИДІННЯ одномісне
екошкіра
КОЛЕСА гума (надувне)
переднє (колесо / диск) 32 см / 17 см
заднє (колесо / диск) 31 см / 17 см
КОРПУС ЗВИЧАЙНИЙ +
КОРОБКА КІЛЬКІСТЬ ШАРІВ 5
КОЛІР КАРТОНУ коричневий
НАЯВНІСТЬ МЕТАЛЕВОГО КАРКАСА +
АМОРТИЗАТОРИ НАЯВНІСТЬ і КІЛЬК_ВО 2 передніх / 1 задній
РЕГУЛЮВАННЯ ЖОРСТКОСТІ +
КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/ РОЗМІР) 59 кг / 52 кг / 103-57-43,5 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Максимальная скорость | 22 км/ч |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Тип | Электромобиль |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 59 |
| Вид | транспорт |
| Вид електроавтомобіля | Квадроцикл |
| Возраст | От 6-ти лет |
| Габарити: висота | 57 |
| Габарити: довжина | 103 |
| Габарити: ширина | 44 |
| Гарантія | 14 днів |
| Двигатель | 1 мотор/800W |
| Диаметр колеса | 30 см мм |
| Живлення іграшки | Акумулятор |
| Количество мест | 1-місний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 65 кг |
| Материал | Комбинированный |
| Материал колес | Гумове покриття |
| Пол | Унисекс |
| Привод | 2WD |
| Радіокерування | немає |
| Состояние | нове |
| Упаковка | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 23 122 ₴








