
Дитячий електромобіль Джип Bambi Racer M 4969EBLR-7 (24V) Помаранчевий Q-STORE -shopping-without-problems-
15 947 ₴
- Готово к отправке
- Код: M 4969EBLR-7(24V)
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тип джип (баггі)
Розміри товару довжина 123 см
ширина по дзеркалах/ по колесах 78 см
висота 80 см
вага 30 кг
відстань від сидіння до педалей 32 см
Допустимість навантаження За вагою до 59 кг
За віком 3-8 років
Мотор Кількість / V / RPM 4 шт / 24V / RPM12000
Батарея Кількість/V/AH 24V7AH
Індикатор батареї +
Зарядка V/mA 24V/1000 mA
Час на зарядку 8-12 год
Індикатор зарядки +
Старт з кнопки
Звук під час старту +
Плавний старт у звичайному режимі +
Швидкість км/год 2-6 км/год
Кількість швидкостей на панелі/на пульті 2/3
Ручка газу -
Педаль-гальмо -
Світло Фари Передні + Верхні (від бат)
Підсвічування немає
Кнопка вкл/викл світла +
Звук Музика USB+MP3
Карта пам'яті -
Сигнал на кермі
BLUETOOTH +
Управління Пульт управління 2,4G (STOP BUTTON)
App (додаток) -
Рух вперед/назад кнопка
Сидіння Кількість місць 2
Ремені безпеки 3-х точкові
Матеріал екошкіра
Ширина посадкового місця 24 см
Колеса Матеріал EVA
Розмір передніх коліс/дисків 32 см /18 см
Розмір задніх коліс/дисків 32 см/18 см
Простий монтаж -
Корпус Матеріал Пластик + Метал
Дах -
Амортизатори Передні -
Задні +
Доп. функції Двері відкр. -
Демо-режим -
Род. ручка -
Доп. коліщатка -
Кондиціонер -
Килимок -
Причіп -
Доп. елементи сітка
КОРОБКА Брутто/Розмір 34 кг /118-66-38 см
Кількість шарів 5
Наявність кольорового постера -
Колір картону коричневий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Максимальная скорость | 6 км/ч |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Тип | Электромобиль |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 34 |
| Вид | транспорт |
| Вид електроавтомобіля | Джип |
| Возраст | От 3-х лет |
| Габарити: висота | 38 |
| Габарити: довжина | 118 |
| Габарити: ширина | 66 |
| Гарантія | 14 днів |
| Двигатель | 4 мотора/80W |
| Диаметр колеса | 17 см мм |
| Живлення іграшки | Акумулятор |
| Количество мест | 2-місний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість точок кріплення ременя | 3 |
| Максимальная нагрузка | 60 кг |
| Материал | Комбинированный |
| Материал колес | Гумове покриття |
| Пол | Унисекс |
| Привод | 4WD |
| Радіокерування | Да |
| Состояние | нове |
| Упаковка | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 15 947 ₴
