
Дитячий електромобіль джип Bambi M 4919EBLR-1 до 30 кг Q-STORE -shopping-without-problems-
17 880 ₴
- Готово к отправке
- Код: M 4919EBLR-1
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Країна виробник Китай
Варіанти управління Радіоуправління (пульт ДУ)
Вікова група Від 3 років
Кількість двигунів 4 шт.
Кількість місць в мобілі 1
Максимальна швидкість 5 км/год
Максимально допустиме навантаження 30 кг
Марка Toyota
Матеріал коліс EVA
Матеріал корпусу Пластик
Матеріал сидіння і спинки Штучна шкіра
Особливості Світлові ефекти, FM-приймач, Передні фари, Амортизатор, MP3-роз'єм, Мелодії, Дзеркала заднього виду, що Відкриваються дверцята, Ремені безпеки
Стан Новий
Тип Електромобіль
Тип кузова Джип
Колір Білий
Додаткові характеристики електромобіля
Час зарядки 8 годин
Ємність акумулятора 14 А·год
Кількість акумуляторів 1 шт.
Потужність двигуна 35 Вт
Напруга акумулятора 12 В
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Максимальная скорость | 5 км/ч |
| Марка | Toyota |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромобиль |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | транспорт |
| Вид електроавтомобіля | Джип |
| Возраст | От 3-х лет |
| Гарантія | 14 днів |
| Двигатель | 4 мотори/35W |
| Диаметр колеса | 24 см мм |
| Живлення іграшки | Акумулятор |
| Количество мест | 1-місний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість точок кріплення ременя | 5 |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Материал | Комбинированный |
| Материал колес | Гумове покриття |
| Пол | Унисекс |
| Привод | 4WD |
| Радіокерування | Да |
| Упаковка | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 17 880 ₴
